Šaty na svatbu

počet nalezených produktů: 96
12

Svatební hostina je plná emocí, nepřetržitých rozhovorů, vzpomínek a přípitků vznesených na stranu mladého páru. Je to také skvělý čas obnovit zapomenuté kontakty a prezentovat se v nových svatebních outfitech.

Bavte se celou noc, prezentujte se jako nejoblíbenější hvězdy světového formátu a vypadejte fenomenálně díky svatebním šatům od Wassyl.cz!

Svatební šaty inspirované těmi nejvybranějšími vzory

Projekty prezentované na nejnovějších světových módních přehlídkách jsou dokonalou inspirací pro svatební kreace. Roland Mouret ve své jarní kolekci kombinuje standardní, minimalistické styly s nádechem moderních a futuristických forem. Je to ikona asymetrie a používá se v čínské kultuře origami. Takové odvážné návrhy chytly za srdce oblíbené herečky – Halle Berry, Cameron Diaz a Rachel Weisz. Mezi kombinézami a svatebními šaty se objevily i svatební šaty. Jejich střihy se vyznačovaly jasně jednoduchým kbelíkovým tvarem, který nezdůrazňoval ženské křivky. Elegantní svatební šaty, které pocházely z Mouretových rukou, rámovaly především horní část těla, zdůrazňovaly ramena a dekolt. Odvážnější střihy se nosily na jednom rameni a připomínaly starořímskou tógu. Inspirace Rolandem jistě chytne za srdce všechny milovníky klasických designů, zdobených drobnými, ale výraznými akcenty. A co víc, navrhovaná asymetrie umožňuje dát postavě nové proporce, maskuje například velké boky nebo malý pas.

Naše svatební šaty jsou také inspirovány návrhy Oscara de la Renty. Americký návrhář je proslulý svými bláznivými střihy a velkou odvahou. Šaty na svatbu v roce 2020 v jeho očích zdobí peříčka, volány a třásně, které se pohybují pohybem modelky. Různé kombinace materiálů, odhalená záda a obrovské, přišpendlené brože jsou extrémně bláznivé a výrazné návrhy, které ocení milovníci extravagance a originálních designů.

Pro fanoušky minimalistického a klasického designu určitě tvoří Monique Lhuillier. Inspirováni jejími návrhy získáváme dokonalou kombinaci klasiky a elegance bez námahy. Monique již léta nabízí šaty na večírky nebo rodinné oslavy, založené na formách a vzorech, které jsou již všem známé. Jediným neobvyklým návrhem návrháře jsou pláštěnky kolem ramen a zad. Pokud tedy sníte o jednoduchých svatebních šatech – vyplatí se hledat inspiraci v katalozích od tohoto filipínského návrháře.

Svatební šaty - jaké si vybrat?

Při výběru vašeho dokonalého svatebního outfitu bychom se měli řídit pár jednoduchými pravidly. Za prvé – najděte si svůj dokonalý střih, který vám umožní zvýraznit kvality vaší postavy a zároveň zakryje její nedostatky. Obrovské množství šatů na svatbu vám umožní vybrat si mezi krátkými a klasickými styly a extravagantními a dlouhými styly. Za druhé – zeptejte se budoucích manželů na převládající styl a na případné zakázané barvy. Je tradicí vyhýbat se černé a bílé, ale moderní přístup ke svatbám nechává v tomto prvku hodně prostoru. Za třetí – pamatujte, že budete tančit celou noc. Je tedy nezbytné, aby svatební šaty byly především pohodlné a pohodlné. Designy, které omezují vaše pohyby, stahují vaše tělo nebo jsou příliš těsné, je nejlepší ponechat na akce, kde nebudete mít párty se svými nejbližšími přáteli a členy rodiny.

V naší prodejně najdete nejen svatební šaty pro teenagery, ale také úžasné outfity pro zralejší ženy. Podívejte se, co pro vás Wassy.cz připravilo!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel