Halenky bez rukávů

počet nalezených produktů: 82
12

Korzetové halenky a trubkové halenky

S ohledem na první teplejší dny jara a horké měsíce léta nabízíme mimořádně módní a dívčí korzetové halenky. Jejich střih umožňuje odhalit ramena a tím dodat ženskost a lehkost. S trochou fantazie se budou hodit jak na skvělé výlety, tak na každodenní setkání s přáteli. Pokud tedy chcete vypadat elegantně – kombinujte je s vypasovaným sakem a klasickými lodičkami. Až budete plánovat bláznivé letní radovánky s přáteli, zkomponujte je s obyčejnými džínovými úzkými džínami nebo sportovními botami.

Na podzim místo toho, abyste je házeli na dno šatníku, slaďte na sloupek dlouhý kardigan a jednoduché kozačky. V zimě - kombinujte s vlněným svetrem a kozačkami nad kolena. Třída, šik a nadčasovost v jednom! Pokud je vaší inspirací Shakira ze slavného videa Waka Waka, jistě oceníte korzetové halenky. Pokud však preferujete stylizace inspirované slunnou Kalifornií – bude se vám líbit tubová halenka, která je spojována především s prázdninovými stylizacemi. V obchodě Wassyl.pl jsme se postarali o první i druhou skupinu - nabízíme tak širokou škálu halenek, které odhalují ramena.

Korzetové halenky

Móda prochází, trendy se uzavírají, prvky, které byly dnes populární, jsou historií módy. Naštěstí mezi zapomenutými a znovuzrozenými trendy jsou nadčasové prvky, nedotčené ani plynutím času. Mezi klasikou, která nikdy nezestárne a návrháři ji dychtivě kopírují, by se měly rozlišovat korzetové halenky. Viděli jsme je v hudebních videích Beyonce, oblečení Britney Spears a natáčení Ariany Grande. Jsou jedním z hlavních prvků kolekce Versace a inspirují Dior k vytváření kontroverzních návrhů. Korzetové halenky dokonale zdůrazňují poprsí, formují pas odhalují paže. Vzhledem k popsanému střihu jsou symbolem ženskosti. Se sportovní obuví jsou dokonalým prvkem městského stylingu a v kombinaci s tužkovou sukní se skvěle hodí na zkoušky, formální schůzky i obchodní akce.

Trubková halenka

Jako Jennifer Aniston v televizním seriálu Přátelé – noste tubové halenky, odhalte opálená ramena a svůj pěstěný dekolt. Dodávají dívčí vzhled, umožňují vnést rovnováhu do siluety a dokonale odkazují na trendy 90. let. Navozují dokonalou harmonii a odhalují tělo nenápadným a jemným způsobem. Tento střih se doporučuje zejména pro tvary přesýpacích hodin a hrušek. V případě prvního - zdůrazňuje ideální proporce postavy a v případě druhého - odvádí pozornost od větších příliš velkých boků. Široký výběr vám umožní vybrat si svůj dokonalý model. Vzorovaná tubová halenka funguje jako zajímavý prvek stylingu a hladká a jednobarevná - je to perfektní pozadí pro klasické doplňky a doplňky. Pokud tedy plánujete dovolenou na pláži, chcete strávit víkend u jezera a městské slunce vám umožní opálit se – trubková halenka bude perfektní volbou.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel