Asymetrické šaty

počet nalezených produktů: 43

Asymetrické šaty - nadčasová elegance

Asymetrické šaty jsou nadčasovým modelem, který se bude hodit pro každou příležitost a v každém ročním období. Asymetrické šaty se obvykle vyznačují delším zadním dílem a kratší přední částí. Díky tomuto střihu dokonale odhalují nohy a zároveň je zeštíhlují a prodlužují. Asymetrické šaty s prodlouženými zády jsou také velmi pohodlné na nošení – nemusíte se bát, že by se vám zvlnily nebo špatně padly. Kratší přední díl zase zpříjemní nošení šatů a navíc jsou odhalené nohy a odhalené boty. Asymetrické šaty se budou hodit jako outfit na elegantní večeři v kombinaci s vysokými podpatky a sakem nebo kardiganem, ale i pro každodenní styling v kombinaci se sportovní obuví nebo kozačkami. Asymetrické šaty lze v létě s úspěchem nosit k sandálům, v zimě k silnějším punčocháčům a kozačkám. V chladnějších dnech můžete k šatům obléct svetr nebo tlustý kardigan – celý styling pak získá charakter.

Asymetrické šaty pro každou postavu

Asymetrické šaty jsou modelem, který vypadá skvěle na nízkých i vysokých ženách. Tento střih odhaluje především nohy, a proto bude perfektní pro lidi, kteří chtějí odhalit nohy a zamaskovat bříško nebo boky. Šaty asymetrického střihu mohou nosit ženy všech věkových kategorií. Barevné a avantgardní doplňky dodají každému stylingu charakter a díky nim osoba, která nosí outfit, rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Styl šatů by měl být zvolen tak, aby zdůraznil ty správné prvky postavy a šikovně zamaskoval ty, které nechceme vystavovat.

Asymetrické šaty mohou mít i prodloužené boky a stejně dlouhý přední i zadní díl. Takový střih velmi dobře prodlouží celou postavu a je ideální pro každodenní stylizace. Asymetrické šaty mohou vyniknout i šikmo střiženým lemem šatů. Takové oblečení se mnohem lépe hodí pro speciální večerní výlety, i když je lze kombinovat s neformálními doplňky a úspěšně je nosit každý den. Asymetrické šaty se šikmým dole krásně odhalují nohy a zdůrazňují celou postavu. Nejlépe vypadají s vysokými podpatky, ale dají se zkombinovat i s teniskami, aby se rozbila jejich elegance.

Asymetrické šaty na zimu a podzim

Na podzim lze asymetrické šaty stylizovat společně s kabáty nebo koženými motorkářskými bundami. Šaty v kombinaci s koženými bundami jsou perfektním outfitem na večer – elegantní a zároveň zajímavé a neoficiální. K asymetrickým šatům se bude skvěle hodit zajímavý klobouk. Tato kombinace se bude hodit především na podzim společně s kozačkami a širokým šátkem.

V zimě lze asymetrické šaty schovat pod teplou bundu nebo kabát a kombinovat s kozačkami a jinými uzavřenými kozačkami. Asymetrické šaty lze s úspěchem nosit kdykoli během roku. Nejdůležitější pak budou doplňky – volte je přiměřeně příležitosti a venkovním povětrnostním podmínkám. Koneckonců, nejdůležitější je cítit se pohodlně a pohodlně ve stylingu s asymetrickými šaty.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel