Halenky na ramena

počet nalezených produktů: 53

Halenky na ramena

Styl k vidění na přehlídkách, koncertech, letních festivalech, gala a stále častěji také v ulicích měst. Tento moderní, futuristický trend se rychle vplížil do našeho šatníku a je ideální nabídkou pro módní fanoušky. Ano, halenka s otevřeným ramenem je ideální pro nadcházející sezóny!Střihy odhalující ramena byly v módě již v 18. století, a tak překvapily tehdejší převládající módu vestavěných a elegantně zdobených šatů. Při pohledu na trendy snadno spatříme inspiraci antikou, kdy róby rafinovaně odhalovaly opálená řecká ramena. Po staletí se tento trend těší neutuchající oblibě, překvapuje každou sezónu a získává si stále více příznivců. Není divu, že tento trend pronikl i do dobové módy - taková zajímavá řešení jsou vynikajícím polem pro vytváření originálních stylizací. Možná proto tolik vyznavačů následování trendů objevuje své paže v takových kreacích.

S čím kombinovat halenky s otevřeným ramenem

Odhalené rameno vytváří kontrolovanou asymetrii, zaměřující zrak na vybranou část našeho těla. V tomto případě mluvíme také o krku a klíční kosti, které upoutají pozornost – zvláště když je opálíme jarním sluníčkem nebo použijeme jemný rozjasňující krém. Z tohoto důvodu se taková halenka ukazuje jako skvělé řešení jak pro velmi štíhlé postavy, tak pro ženy s většími křivkami. Halenka s otevřeným ramenem se bude skvěle hodit ke každodenním stylizacím, ale také k elegantním gala outfitům inspirovaným Natalie Portman nebo Nicole Kidman. Halenku zkombinujte s jednoduchými džínami, sukní nad kolena nebo legínami v jediné decentní barvě. Tato forma nejen vyrovná postavu, ale také nespustí oči ze zajímavého střihu halenky. Nebojte se doplňků, kontrastních barev, neonů a fuchsií, které jsou tuto sezónu obzvlášť módní.

Alternativou mohou být tradiční halenky, které díky velkému výstřihu přirozeně spadají z jednoho ramene. Lehce nonšalantní styl se ukáže jako mimořádně vděčný pro větší siluety. Tento lehce sportovní šik se bude skvěle hodit ke šněrovacím teniskám, šortkám i slunečním brýlím. Pro odvážnější ženy, které chtějí svádět a pokoušet, se doporučuje odhalit pěkné, krajkové prádlo. K této stylizaci přistupujte opatrně, aby se nestala příliš odvážnou. Pro dámy, které oceňují nenucený minimalismus v módě, doporučujeme používat jednoduché bavlněné topy, které se nosí pod halenky se zakrytým ramenem.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel