Zavinovací šaty

počet nalezených produktů: 6

Zavinovací šaty na letní dny

Zavinovací šaty jsou perfektním řešením pro letní dny. Zavinovací šaty se vyznačují psaníčkovou vazbou, nejčastěji s mašlí a někdy i s knoflíkem. Obálkové šaty skvěle zdůrazní postavu a zároveň jsou velmi pohodlné. Šaty se díky obálkové vazbě dokonale přizpůsobí postavě a tvaru každé ženy a zároveň je zdůrazní. Můžete se setkat s psaníčkovými šaty s dlouhým i krátkým rukávem. Šaty do psaníčka mohou mít délku mini, ke kolenům nebo maxi. Maxi psaníčkové šaty jsou nejčastěji modely ve stylu boho, které se budou skvěle hodit na dovolenou na pláži nebo během hudebního festivalu.

Psálkové šaty se kromě speciálního zapínání vyznačují také trojúhelníkovým výstřihem. Trojúhelníkový výstřih krásně zeštíhlí krk a opticky prodlouží celou postavu, proto jsou psaníčkové šaty perfektním řešením pro nižší dámy. Zavinovací šaty lze nosit jak k botám s plochou podrážkou, tak k botám na vysokém podpatku. Dámám s nižší postavou budou moc slušet psaníčkové šaty s botami na podpatku. V tomto případě je nejlepší zvolit mini délku, protože opticky prodlouží postavu i nohy.

Vysokým ženám zase budou moc slušet psaníčkové šaty a ploché boty. Ploché boty jsou ideální pro každodenní styling. Každodenní styling má být pohodlný a pohodlný, ale pokud je ženský a elegantní zároveň, to jsou přednosti, které nelze přeceňovat. Šaty do psaníčka se skvěle hodí jako outfit na univerzitu, na nákupy nebo na procházku s přáteli. Dá se s úspěchem nosit i na večerní schůzku nebo dokonce na oficiální akci.

Jaké doplňky k psaníčkovým šatům?

Nejdůležitější je vybrat k němu správné příslušenství. Jelikož jsou psaníčkové šaty charakteristické trojúhelníkovým výstřihem, můžete je sladit s ozdobnými náhrdelníky na dlouhém řetízku. Pokud však nechceme nosit nápadný náhrdelník, můžeme se zaměřit na náušnice. Dlouhé úzké náušnice zeštíhlují krk a prodlužují a prodlužují obličej. Na druhou stranu malé, svítící náušnice jsou velmi dobrým způsobem, jak rozzářit obličej a dodat pleti lesk. Typ doplňků, které pro styling zvolíme, by měl vyplývat z toho, kde se v našem outfitu objevíme. Zavinovací šaty jsou natolik univerzální, že se budou hodit na každý výlet. Toto je typ oblečení, které by měla mít ve svém šatníku každá žena. Obálkové šaty zdůrazňují ženské tvary a zároveň nejsou tak formální jako například šaty střižené tužkou.

Zavinovací šaty se dají nosit jak v létě, tak v zimě. V létě na bosé nohy a v zimě do teplých punčocháčů v kombinaci s kabátem a kozačkami. Zimní doplňky a doplňky dokonale rozbijí lehkost psaníčkových šatů, díky čemuž bude celý styling originální a nepřehlédnutelný. Šaty do psaníčka budou skvěle vypadat i v kombinaci s kloboukem a barevným šátkem. Takový outfit můžeme s úspěchem nosit na podzim, kdy je venku trochu chladněji.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel