Volné halenky

počet nalezených produktů: 45

Vzdušné halenky na léto

Léto nejsou jen studené nápoje, krátké noci a opálená pokožka. Letošní sezóna je především o módě, využívá syté barvy, průhledné materiály a vzory připomínající louku. Podobné je to, když sledujeme Fashion Week, během kterého vidíme opravdové splynutí barev, neobvyklých střihů a splývavých, lehkých materiálů. Tak tomu bylo i letos - Versace se zaměřil na inspirace přímo z 60. let a Balanciaga odkazoval na moderní futuristický styl. I přes tyto rozdíly všichni dodržujeme jednu pravidelnost – vzdušné halenky nikdy nevyjdou z módy! Během těchto dlouho očekávaných sezón prochází náš šatník kompletní proměnou. Odkládáme vlněné doplňky, masivní boty a podšité bundy. Tehdy začínají kralovat světlé materiály, řasení, květiny a pastely. Jedním z nejčastěji volených modelů je vzdušná halenka, která dodává naší postavě lehkost, vlaje ve větru a hlavně neomezuje v pohybu v horkých dnech.

Vzdušná halenka

Vzdušná halenka je skvělou alternativou k tradičním topům, evokující módní trendy v boho stylu a podtrhující dívčí šarm každé z nás. Toto řešení volí jak mladá hvězda Ariana Grande, tak zkušená v showbyznysu Penelope Cruz. Co je ale zajímavější, každá je kombinuje se zcela jinými prvky a potvrzuje tak, jak univerzální mohou být popsané vzdušné halenky.

Co nosit ke vzdušné halence?

Vzdušná halenka padne téměř každé postavě. V případě chlapecké postavy bez jasně vyrýsovaného pasu přidává pár centimetrů na bocích a maskuje tak část postavy. U zvětšeného typu nestahuje citlivé partie, poskytuje vysoký komfort a zajišťuje sebevědomí. Díky takto ochotně zvolenému střihu se vzdušné halenky hodí jak ke sportovnímu, tak každodennímu či elegantnímu stylu. V kombinaci s kraťasy a teniskami skvěle ladí s tradičním městským stylem. Když je zkombinujeme s černými doutníčky a lodičkami na hranatém masivním podpatku, zapadnou do office dress code. Džínová sukně nad kolena a balerínky skvěle doplní styling na schůzku s přáteli a v kombinaci s neonovými mokasíny a boyfriend džínami se skvěle hodí na největší letní festivaly.

Jedním slovem, vzdušná halenka je pro každého, kdo si rád hraje s módou, kdo hledá alternativy k jednoduchým střihům a má rád klasické kombinace. Při výběru modelu je důležité zvolit správnou barvu, která podtrhne naši krásu. Blondýnky vypadají skvěle v chladných pastelech a brunetky v teplých, šťavnatých barvách. Velké vzory a masivní řasení ocení filigránské ženy a klasické hladké modely se stanou oblíbenými v šatníku moletek.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel