Šaty na léto

počet nalezených produktů: 106
12

Vzdušné šaty na léto

Léto je časem festivalů, dlouhých procházek do pozdních večerních hodin, dovolené u jezera a opalování v nedalekém parku. Léto je také obdobím, kdy se móda vyvíjí a teplé svetry jsou nahrazovány lehkými, vzdušnými šaty. Vybíráme je pro pohodlí, ale také pro trendy a univerzální střihy, které najdeme v obchodech.

Každý rok návrháři představují své výtvory pro nadcházející nejteplejší měsíce. Najdeme mezi nimi pastelové a neonové vzory, plné květinových vzorů, puntíků a kontrastních kombinací. V této kategorii je jednoznačně lídrem módní dům Versace, který se ve svých nejnovějších kolekcích vrací k dívčím propozicím. Vzdušné šaty ve svém provedení jsou skvělou alternativou k šortkám a jednoduchým topům. Není divu, vždyť právě v šatech působíme žensky, dodáváme lehkost a vhodný střih zakrývá nedostatky postavy.

Modely shromážděné v pase zdůrazní nejštíhlejší bod postavy a dodají jí tvar přesýpacích hodin. Klasické šaty ve tvaru A jsou výjimečně bezpečného střihu, který sluší především kulatým dámám. Ženy v typu hruška by se měly přiklánět ke stylům s odhalenými rameny, aby dodaly své postavě proporce. Štíhlé filigránové modely nejlépe odrážejí kouzlo oversize šatů, které díky své vzdušnosti navíc obepínají postavu.

S čím nosit vzdušné šaty?

Vzdušné šaty jsou extrémně univerzální návrh, který se vyplatí mít ve svém šatníku bez ohledu na věk a postavu. Správná volba doplňků dokáže vytvořit dokonalý outfit pro mnoho příležitostí – od každodenních setkání s přáteli až po slavnostní večeře.

Výběrem několika jemných doplňků k šatům v podobě drobných perlových náušnic, kabelky na řetízku a klasických lodiček získá mnoho vzdušných šatů na eleganci. V kombinaci s dobře ušitým sakem získáme skvělé outfity na obchodní schůzky – díky nim se naše oblíbené šaty stanou univerzálními a perfektními na schůzky s klienty nebo dodavateli. Když vysoké podpatky vyměníme za světlé tenisky a bunda ustoupí kožené motorkářské bundě, náš návrh nabere ležérní šik. Spojením vzdušných materiálů s výraznými rockovými prvky odkazujeme na takové módní a propagované trendy založené na kontrastech. Toto řešení ocení milovníci odvážných kreací.

Pro milovnice klasiky se vzdušné šaty budou hodit k tangovým sandálům nebo balerínkám na plochém podpatku. Vlasy svázané "do poníka", nejlépe šátkem nebo čelenkou inspirovanou šedesátými léty, doplní celý, tak lehký, ženský a radostný styling.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel