Šaty s otevřenými zády

počet nalezených produktů: 25

Šaty s otevřenými zády – nejen pro hollywoodské hvězdy

Ferreti, Herrera a Herpen milují šaty s otevřenými zády. Není divu, protože toto písmo se těší neutuchající oblibě a svádí ty nejvýznačnější postavy ze světa showbyznysu. Návrháři je šijí s ohledem na tato slavná jména a ukazují, že otevřená záda mohou být elegantní, svůdná a svůdná.

Jako Natalie Portman na festivalu v Benátkách v roce 2016, kdy překvapila dívčími a světle pudrově růžovými šaty. Jako Jennifer Aniston na večírku Vanity Fair, která odvážně prozkoumala svá vytvarovaná jógová záda. Je však třeba připomenout, že mezi tato velká jména ve světě kinematografie jsme i my – každodenní módní návrháři, kteří prosazují specifické trendy, jako je Dior nebo Versace.

Šaty s otevřenými zády se stávají skutečným hitem také na ulici, setkání s přáteli i na neformálních večírcích. Není divu, protože je to vynikající alternativa k tradičním šatům. Jemný akcent v podobě odhalených lopatek je velmi ženský a skvěle se hodí k minimalistickým i výraznějším doplňkům.

Šaty s výstřihem na zádech

Šaty s výstřihem na zádech se běžně objevovaly na červeném koberci – prestižním galavečerem Oscarů počínaje, intimnějšími partiemi nebo módními přehlídkami konče. Postupem času si jeho střih získal ještě větší uznání, což je k vidění v ulicích města i v obchodních řetězcích. Šaty s otevřenými zády jsou skvělou alternativou ke šortkám, klasickým minisukním nebo jiným outfitům určeným na léto či dovolenou. Není se čemu divit, protože šaty s odhalenými zády jsou mimořádně vzdušné, pohodlné a umožňují opálení těla. A co víc, po nanesení odpovídajícího oleje se zlatými částečkami tělo svádí svou barvou a získává na smyslnosti.

Při výběru dokonalého střihu pamatujte na svou postavu – jaké má přednosti, jak moc chcete ukázat záda, k jaké příležitosti si plánujete obléknout nový outfit. Široký výběr umožňuje zvolit nejen hloubku střihu, ale i samotnou délku šatů. Při nákupu zahrňte všechny tyto prvky podle nejjednodušších pravidel. V případě jablkové siluety volte kratší střih a méně vykrojená záda. Chlapecká silueta bude skvěle ladit s ukrojenějším výstřihem a přesýpací hodiny se mohou nechat zlákat přiléhavějším modelem.

Důležité je, že v případě výstřihu na zádech - je to skvělá alternativa k tradičnímu, hlubokému výstřihu vpředu. To znamená, že takové šaty můžeme s úspěchem nosit na formální schůzky nebo gala akce. Základem je vybrat správné doplňky, které dodají stylingu sportovní nebo elegantní „tón“.

Oblečte se s odhalenými zády

Šaty s otevřenými zády se dají nosit v zimě i v létě. Zde jsou nejdůležitější ostatní části oblečení, které definují příležitost a styl. Na klubová setkání s přáteli se šaty s odhalenými zády budou skvěle hodit k vysokým podpatkům, masivním kruhovým náušnicím, ale i zlatému řetízku na podprsence. Vysoce sepnuté vlasy zdůrazní lopatky a opálenou pokožku a dodají stylingu dravý charakter. Na neformální schůzky v podobě procházky nebo nákupů s kamarádkou se budou šaty skvěle hodit k teniskám, puntíkovaným punčocháčům, velkým brýlím typu „muška“. Místo tradiční tašky můžete použít ledvinku, upevněnou na úrovni boků.

Když nás čeká oficiální pracovní schůzka, šaty s otevřenými zády budou skvěle ladit s klasickými lodičkami a sakem, které se dá nosit přes ramena. Před cestou na schůzku se vyplatí zkontrolovat, jaký dress-code během akce převládá.

Těchto několik z výše uvedených návrhů dokazuje, že šaty s výstřihem na zádech jsou vynikající volbou. Kupte si svůj vysněný model na Wassyl.cz a vneste do svého šatníku závan svěžesti!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel