Přiléhavé halenky

počet nalezených produktů: 230

Vypasované halenky - pár must have ve svém šatníku

Dámské halenky vypasované na tělo jsou často základem oblečení pro různé příležitosti. Jsou perfektní do práce, ale i na večírky nebo setkání s přáteli. Dokážou pohádkově zvýraznit postavu a jejich ozdobou jsou často různé typy výstřihů. Podívejte se, jaké ladící halenky má pro vás obchod Wassyl!

Basic halenky

Kategorie basic triček zahrnuje mnoho střihů, ale za nejuniverzálnější lze považovat ty šité na postavu. Zdůrazňují ženské přednosti a jsou extrémně pohodlné. Skvěle fungují jak jako podklad pod svetr či bundu, tak i samotné. Jsou ve všech variantách: bez rukávů, s krátkým i dlouhým rukávem i jako korzetové halenky. Každý z nich se bude hodit v jiné situaci a jednoduchost střihu vám umožní snadno je sladit s vaším outfitem.

Halenka s výstřihem je velmi dobrou volbou jako vrstva pod jakýkoli typ pláštěnky. Jde o pozadí volně použitelné a výstřih dodává celému stylingu ženský půvab. Ty s hlubokým výstřihem do V nebo půlkulatým výstřihem budou vypadat úžasně s módními šperky kolem krku – minimalistickými i výraznými.

Pokud chcete, aby spodní část stylingu vynikla do popředí, zvolte široké kalhoty se vzory nebo ve výrazné barvě. Další možností je rozšířená nebo plisovaná sukně. Pokud je vyrobena z lesklého materiálu nebo veluru - nedělejte z něj konkurenci se sofistikovanou halenkou. Vyberte si basic tričko ve správné barvě a vypadejte módně!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel