Šaty s krátkým rukávem

počet nalezených produktů: 10

Šaty s krátkým rukávem - dívčí styl pro každé roční období

Na jaře je nosíme s džínovou bundou a pohodlnými teniskami. V létě umožňují našim nohám opálit se a dokonale splývat s minimalistickými, koženými sandály. Na podzim se je rozhodneme spárovat s trenčkotem a kotníčkovými botami. V zimě, když se objeví první mrazíky, je kombinujeme s kozačkami po kolena a vlněnými, kýblovými kabáty. Šaty, protože o nich mluvíme, jsou skutečným, neutuchajícím trendem, který opakují návrháři i slavné modelky.

Šaty s krátkým rukávem jsou extrémně dívčím prvkem našeho šatníku. Nosíme ho téměř po celý rok, bez ohledu na panující teploty a roční období. A co víc – vybíráme si ho na skvělé výlety, do práce, na zkoušky i do školy. Cenná všestrannost a pohodlí za ní vám umožní přizpůsobit dokonalý model vaší postavě.

Návrháři již léta prezentují svou vizi šatů s krátkým rukávem. Na přehlídkových molech Versace pozorujeme modely kuse, inspirované 20. léty. Po kontroverzních projektech Dior už léta překvapuje barvami a kombinacemi. Klasická Prada zůstává v pastelových barvách a neonová světla zaujala show Balanciaga. Bez ohledu na to, jakou show pozorujeme, šaty s krátkými rukávy jsou hlavním akcentem ženského šatníku, čímž přidávají spoustu možností stylingu.

Vyberte si své dokonalé šaty s krátkým rukávem

Šaty s krátkými rukávy, které se nosí s neprůhlednými punčochovými kalhotami a bundami s obláčky, jsou ideální pro kancelářsko-léto dress code. V kombinaci s bílými teniskami a velkými nákupními taškami získají klasický městský styl vhodný na nákupy a setkání s přáteli. S batohem a bomberem, který se nosí na amerických kolejích, se hodí do školních nebo vysokoškolských tříd.

Na stránkách Wassyl.cz najdete spoustu modelů, které sledují trendy těch největších návrhářů a módních přehlídek. Mezi výrazné neonové barvy zdůrazňující opálení patří i klasické modely – v odstínech béžové a černé. Ty první se skvěle hodí do školy, druhé na pracovní nebo obchodní jednání. Neonové, reflexní šaty budou perfektně ladit s minimalistickými šperky, béžovými a pískovými barvami. Tlumená klasika doplní jak zlaté šperky, tak výrazný make-up ve stylu glamour.

Výběr šatů s krátkým rukávem je tak velký, že si každý najde svůj vysněný model. Vyberte si barvu, střih a návrh, který je pro vás dokonalý – nechte módu jít!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel