Šaty se zavazováním kolem krku

počet nalezených produktů: 7

Obyčejně známé jako „halter neck“ šaty, získávají uznání mezi návrháři i ženami po celém světě.

Šaty uvázané kolem krku zdůrazňují ramena a záda a jsou výbornou alternativou k úzkým šatům, které odhalují výstřih. Není divu, že je tak dychtivě vybírán jak pro elegantní obchodní výlety, tak pro romantické večeře ve dvou.

Šaty za krk - pro každou příležitost

První střih zavázaných šatů kolem krku se objevil v šedesátých letech minulého století. Dodnes se stal symbolem americké pin-up módy. Jedním z nejznámějších návrhů byly puntíky, které skvěle doplňovaly rudé rty a objemné kadeře modelek předvádějících své půvaby na plakátech a billboardech.

Dnes se popsané šaty používají téměř po celý rok. Ženy, zamilované do takového univerzálního střihu, jej využívají na oslavách, obchodních jednáních, karnevalových večírcích nebo na dovolené. Jak?

Šaty se zavazováním u krku v kombinaci s bohatými šperky, kabelkou se saténovou úpravou a punčochami skvěle doplní nejednu bláznivou párty. Na velký oficiální výlet se dá kombinovat s decentními doplňky a sandály na nízkém podpatku.

Odvážnějším milovníkům míchání stylů a trendů šaty se zavazováním za krk skvěle doplní koženou bundu sahající po boky i velké brýle ve stylu klasických „leonetek“. Všechna tato spojení můžete mít ve svém šatníku díky nabídce obchodu Wassyl.cz!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel