Šaty s výstřihem

počet nalezených produktů: 133

Móda tehdy a dnes

Móda závisí na společenských změnách, ekonomických revolucích a normách, které jsou ospravedlněny historickými událostmi. Pozorováním těchto změn můžeme vidět, jak se móda v nedávné historii vyvíjela. Od skromných sukní do poloviny kotníků, přes kontroverzní sukně nad kolena až po šaty s výstřihem.

Modelky odhalující ženská kolena byly kdysi kontroverzní. Postupem času, v důsledku společenských změn, větší tolerance a emancipace žen, došlo k výrazným změnám v šatníku našich prababiček a babiček. Široké kalhoty, mačkané košile a pracovní montérky byly nahrazeny vypasovanými modely a šaty odhalujícími dekolt. Svůdná, je atributem ženy, je dokonalým doplňkem každodenního i ležérního stylu.

Její střih závisí na příležitosti, velikosti prsou a dalších doplňcích, které se rozhodneme použít. A přitom je tolik možností!

Jak nosit šaty s výstřihem?

Šaty s výstřihem jsou skvělou volbou jak v elegantních stylizacích přizpůsobených velké příležitosti, tak i na den. Mezi mnoha modely si můžeme vybrat jak šaty s hlubokým výstřihem, tak i jeden subtilnější, ukazující jen malé procento našeho poprsí. Výstřih do V zeštíhluje horní část těla a dodává štíhlé postavě jako jablko. Díky němu si opticky zmenšíme ramena, prodloužíme krk a zdůrazníme ženské tvary. Klasický lodičkový výstřih skvěle padne k postavě přesýpacích hodin. Největší výstřih, volně spuštěný podél těla nebo spadající přes jedno z ramen, je vhodný pro malá prsa. Je věnována postavě chlapce.

Šaty s výstřihem vypadají skvěle s dlouhými přívěsky a bohatými náhrdelníky, zapínanými u krku. Olej s rozjasňujícími částicemi navíc zdůrazní tuto část těla a dodá jí smyslnost.

Šaty s výstřihem na módních drahách

Šaty s výstřihem do V jsou na přehlídkových molech už léta. Pozorujeme je na největších výstavách, podepsané vynikajícími a známými jmény. Obdivujeme je na přehlídce Diora, vzbuzují obdiv při přehlídce Prada a povídáme si o nich po přehlídce Versace. Mezi nejvýraznější návrhy si pamatujeme dlouhé šaty karamelové barvy, které měla Angelina Jolie na festivalu v Cannes. Versace design byl nádherný díky své krásné barvě, svůdnému střihu a výstřihu, dosahujícímu až k hrudní kosti.

Je to o svůdných černých šatech Jennifer Lawrence, které kritici řekli po premiéře X-Men: Dark Phoenix. Není divu, protože zdánlivě jednoduché a vypasované šaty zdůrazňovaly hereččino poprsí a vytvářely dokonalou rovnováhu mezi skromným topem a svůdným střihem. Výtvory od šicího stroje největších návrhářů vzbuzují obdiv a obdiv nejen díky použitým materiálům a smyslem pro detail, ale také atraktivními rozparky a výstřihy, které dokonale zdůrazňují ženské křivky a tvary. Podívejte se, který model bude pro vás ideální!

pixelpixelpixelpixelpixelpixel