Halenky střižené na zádech

počet nalezených produktů: 16

Halenky s výstřihem na zádech

Přehlídková mola největších módních domů nám nabízejí stále zajímavější řešení. Kdysi kontroverzní výstřihy, odhalující ženská ňadra a dnes výstřihy na zádech – ukazující opálené tělo. Při obdivování kreací na Fashion Weeku pozorujeme halenky nízkého střihu s výstřihem na zádech, hlavně v barvě kůže nebo v reflexních a neonových barvách. Tento trend propagují návrháři s uznávaným jménem po celém světě – od vždy kontroverzní Balenciaga až po klasické Chanel. Není divu, protože halenka s výstřihem na zádech se ukazuje jako řešení nejen zajímavé, ale především ženské a sexy. Takovou nabídku ocení milovnice sluncem odhaleného těla, svalnatých ramen a letních vzdušných kreací.

Halenka s otevřenými zády

Halenka s výstřihem na zádech je lákavá, dodává koketnost, ale ve správné kombinaci zajistí i eleganci každé z nás. Tento trend si návrháři a modelky oblíbili natolik, že jej pozorujeme stále častěji – nejen u letního oblečení. Aplikace? Takový návrh je vynikající alternativou k tradičnímu a oblíbenému střihu vpředu.Výstřih na zádech zdůrazňuje svalnatá ramena, přitahuje pozornost k ženské postavě, kombinuje odvážný střih s minimalismem. Proto si ji vybíráme na galavečery, předávání cen i na červený koberec. V kombinaci s vysokými podpatky, vysokými vlasy a zajímavými šperky dodává postavě lehkost a ženskost - upoutá pohled a potěší.

Co nosit s halenkou s otevřenými zády?

U halenek se zadním výstřihem se stává největším problémem spodní prádlo. Proto tento model častěji využívají ženy s malým poprsím, které se podprsenky ochotně vzdají. Alternativou se ukazují být lepené košíčky nebo podprsenky všité pod podšívkou halenky. Pozor, nepřehánějte to s tímto stylem. Krátká sukně, úzké šortky a nezakryté břicho rozhodně neodpovídají pravidlům, která panují v kanceláři, na univerzitě nebo ve škole. Z tohoto důvodu jsou halenky se zadním výstřihem vyváženy decentními střihy, jemnými svou formou i materiálem. Uložte si flitrové minisukně a krátké džínové šortky na páteční večer s přáteli, klubový tanec nebo drink s kamarádkou. V případě plus-size postavy se snažte vybírat modely méně vykrojené, ukazující především linii krku a páteře. V tomto prvku mohou být rizikové výstřihy, které sahají až k bokům.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel