Dámské mikiny

počet nalezených produktů: 60

Halenkové šaty  

Trend, ve kterém byly halenkové šaty hlavním doplňkem, má svůj původ již mnoho let. Mládeži posloužit muzikálové hity 90. let, kdy na prahu slávy vystupovali nejslavnější zpěváci. To viděli světoví návrháři, kteří představili nové looky na nejkrásnějších modelkách světa. Je pravda, že sportovní styl vstoupil nejen do posiloven, ale i na přehlídková mola a do vyšších formálních obchodních asociací. Calvin Klein byl jedním z prvních, kdo dokázal, že sportovní styl má mnoho zajímavých tvarů. Každý z nich využívá náš šatník – i když preferujeme tlumenou, minimalistickou eleganci. Správná rovnováha mezi ležérním stylem a sportovními doplňky dodává mnoha trendům na univerzálnosti. Takový trend bez závěru být halenka šaty.

Dlouhá mikina  

Dlouhá mikina je skvělou alternativou svrchního oblečení. Díky tomu, že zakryje boky a ochrání před větrným počasím, bude fungovat v mnoha stylizacích do školy, univerzity nebo i do práce. V kombinaci s „culotte“ kalhotami získá elegantní „chuť“. V kombinaci s doutníčky a lodičkami bude odkazovat na slavnou černobílou session Audrey Hepburn. Když nás čeká dlouhá procházka ulicemi města nebo grilování s blízkými, vyplatí se zkombinovat dlouhou mikinu s pohodlnými teniskami, sportovními legínami a batohem. Dlouhá mikina se navíc hodí jak k roztrhaným džínům, tak k tužkovým sukním. Pokud tedy máte rádi kontrastní kombinace a nebojíte se sportovních prvků ve svých každodenních stylizacích – tento střih je přímo pro vás jako stvořený!

 Šaty halenkového střihu  

Šaty mikinového střihu spojují dvě funkce. Za prvé - je pohodlný a neomezuje v pohybu. Díky své univerzálnosti se skvěle hodí do práce, kde neexistuje standardní dress code. Za druhé odkazuje na trendy, které lze sledovat na stránkách největších módních časopisů. Halenkové šaty dokonale ladí s klasickými teniskami, velkými motýlkovými brýlemi a džínovými bundami ve stylu 80. let. Mnoho modelů je inspirováno tenisovým kurtem a mládežnickým stylem přímo z ulic New Yorku. Pokud jste nižší, noste ho místo šatů. Pokud jste vysoká - kombinujte s neprůhlednými legínami nebo klasickými džínami. Vyberte si styly s kapucí, ozdobnými šňůrkami, klokaními kapsami a žebrovanými boky. Pokud milujete módu – mikinové šaty musí být vaše!

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel